Світлана Кузьмінська рветься до влади!

 

 

Ми дізналися, що нещодавно Кузьмінській якимось дивом вдалося домогтися скасування одного з двох рішень суду про заборону суб’єктам державної реєстрації проводити будь-які реєстраційні дії стосовно «Черкасиобленерго», зокрема вносити зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб. 

Так, Кузьмінська стала на крок ближче до своєї підступної мети – будь-якими методами повернути собі крісло директора підприємства, яке, найвірогідніше, було доведене нею до банкрутства на замовлення зацікавлених політичних діячів. На сьогоднішній день єдиною перепоною на шляху Кузьмінської та її посіпак є друга така заборона суду по іншій кримінальній справі. І сьогодні, 20 вересня, мало відбутися судове засідання щодо розгляду заяви Кузьмінської про скасування цієї заборони.

Втім, скандальне судове засідання не відбулось. 

Найвірогідніше, злякавшись натовпу ошуканих працівників «Черкасиобленерго», які прийшли, щоб завадити пройдисвітці втілити свій підступний задум, Кузьмінська на засідання не прийшла. До обурених людей вийшла бліда, немов стіна, секретарка суду і ледве чутно повідомила, що слухання переноситься. Виявилось, що адвокат Кузьмінської поспіхом подав клопотання про перенесення, мовляв, у нього в цей час відбуваються слідчі дії по іншій справі. 

Звичайно, сумнівній відмовці Кузьмінської та її адвоката ніхто не повірив. Очевидно, розуміючи свої нечисті наміри, вона просто побоялася приходити і дивитися в очі тим, кого зрадила та цинічно ошукала. 

Колектив «Черкасиобленерго» сподівається, що судді, розуміючи істинні наміри колишньої керманички підприємства, не задовольнять її заяву. А в іншому випадку пообіцяли «стати живою стіною на шляху негідниці, яка позбавила тисячі сімей засобів для існування». 

Як ми писали у наших попередніх матеріалах, нікому не відома Світлана Кузьмінська зненацька очолила Черкасиобленерго, після чого підприємство загрузло в боргах, а потім і зовсім збанкрутувало.

Детальніше про особистість екс-голови ПАТ “Черкасиобленерго” Світлани Кузьмінської – у нашому відеосюжеті.

Ми слідкуватимемо за розвитком подій. Далі буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *